Vítejte na stránkách moderní pražské veterinární kliniky CENTRALVET v Hostivaři

Adresa

Na Plískavě 106/21
102 00  Praha – Hostivař

Otevírací doba

Po – Pá: 7:30 – 21:00 hod

Telefon

+420 731 477 996
+420 602 419 335

a

Služby pro vás

Naše veterinární klinika disponuje veškerou moderní veterinární technikou.

Prevence a vakcinace

V rámci prevence provádíme pravidelné kontroly celkového zdravotního stavu, vyšetření krve, parazitologické a sérologické vyšetření.

Vakcinujeme psy, kočky, králíky nebo fretky.

Poznejte naše služby

Neurologie

Poskytujeme diagnostiku a terapii epilepsie a epileptiformních záchvatů, neurologických přičin kulhání.  Součástí péče jsou rehabilitace po operacích páteře.

Ortopedie

Poskytujeme diagnostiku a terapii kulhání, paréz končetin, operace fraktur kostí, náhrady poškozeného předního zkříženého vazu. Samozřejmostí je možnost fyzioterapie po operacích.

Kardiologie

Diagnostika a terapie onemocnění srdce včetně dopplerovské echokardiografie, genetických testů na vrozené srdeční vady a v neposlední řadě RTG, EKG vyšetření a měření krevního tlaku.

Ophtalmologie

Diagnostika a terapie nemocí oka, včetně operací entropie, ektropie, terapie vředu rohovky, vyšetření retrobulbárního prostoru.

Urologie

Komplexní diagnostika a terapie onemocnění močových cest, včetně vyšetření krve, rozborů moči, USG, kontrastního RTG vyšetření, operací močového měchýře (cystotomie) a operací močové roury (uretrotomie).

Onkologie

Poskytujeme diagnostiku (RTG, USG, hematologické vyšetření, stanovení tumor markerů, biopsii, cytologii, histologii), chirurgickou excizi tumoru, chemoterapii.

Další specializované služby

N

Porodnictví a gynekologie

N

Gastroenterologie

N

Dermatologie

N

Stomatologie

N

Endokrinologie

N

Radiologie

Profesionální veterinární péče a služby

Poskytujeme svým klientům kompletní veterinární péči pro psy, kočky a další drobná zvířata. Kvalitní technické zázemí a tým zkušených lékařů nám umožňují efektivně léčit i komplikované případy.

 

rezervace online

Pacienti s akutním onemocněním volejte IHNED

Důvěřují nám již stovky pacientů

Profesionalne jednanie a personal, rychla diagnostika a liecba na jednicku. Otvoreni su do neskorych vecernych hodin co je tiez dost velka vyhoda. Priatelski a vsetko dobre vysvetlia. Rozhodne rad odporucim.

Marcel Krajca

Mohu jedině doporučit. Pan doktor zachránil a vrátil do plnohodnotného života mou 11 letou kočičku. Chodím s dvěma kočkami – seniorkami. Vždy perfektní přístup a ošetření tak, aby to zvířátko co nejmíň stresovalo. A vidíte, že zájem o pacienta je opravdový, od srdce. Dozvíte se vše na rovinu – jaké jsou možnosti, rizika atd. Nic se nevnucuje ani nezakrývá.

Dana Dvořáková

Pani doktorka je výborná odborníčka, má profesionálny prístup, úplná spokojnost.

Marián Slezák

Bezkonkurenčne najlepšia klinika v Prahe. Oceňujem hlavne profesionálne a ľudské kvality pána doktora a jeho kolegýň.

Peter Stopko

Oceňuji hlavně profesionální přístup a poradenství. Máme staršího psa z útulku, co je těžký alergik a teprve tady nám nabídli dobré řešení. Ano, léky jsou drahé, ale stav se po pár týdnech rapidně zlepšil. Pan doktor nic nezatajuje, dá rady a možné způsoby řešení. Nechce nic podcenit a doporučí i preventivní opatření. Jinde by vám řekli, že s tím nic dělat nejde a odbyli nějakou mastí anebo že se to určitě samo nějak uzdraví.

Stan Kuroi

Jsem velice spokojená s touto klinikou. Všichni lékaři mají mou naprostou důvěru, jsou obětaví, ochotní a vždy vše trpělivě vysvětlí. Mám pět kočiček – nalezenců, té poslední zde zachránili život, byla naprosto zdevastovaná! Jsem za to velice vděčná a mohu tuto kliniku jen doporučit!

Petra Nykodýmová